flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів обсягом більше як 10 сторінок, що надаються за запитами на інформацію

  ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом керівника апарату
апеляційного суду
Хмельницької області
від 04 липня 2012 року №16/05-02/1

 Інструкція

про порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друкдокументів обсягом більше як 10 сторінок, що надаються за запитами на інформацію 
1. Ця Інструкція визначає механізм відшкодування запитувачами інформації фактичних витрат на копіювання або друк документів обсягом більше як 10 сторінок (починаючи з 11 сторінки), що надаються апеляційним судом Хмельницької області (далі – суд) за запитами на інформацію відповідно до статті 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації» та постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року № 740 «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію».

2. Розрахунок розміру відповідних витрат за вартістю визначає керівник апарату суду відповідно до додатку 1.

3. Оплата рахунку на відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, здійснюється у будь-якій фінансовій установі (банку) за реквізитами, зазначеними в додатку 2.

Рахунок на відшкодування витрат надсилається запитувачеві в строк, установлений законом для надання відповіді на запит на інформацію.

4. Якщо кількість сторінок відповіді на запит на інформацію неможливо визначити заздалегідь, зважаючи на значний обсяг такої відповіді, керівник апарату суду, надсилає запитувачеві лист та рахунок, у якому зазначається часткова сума відшкодування витрат.

5. Відповідь на запит на інформацію надається протягом трьох робочих днів після підтвердження повної оплати вартості фактичних витрат.

6. Відповідь на запит на інформацію не надається у разі повної або часткової відмови запитувача від оплати витрат, пов'язаних із наданням такої відповіді.

Відмовою вважається ненадходження протягом 20 днів від дати видачі рахунку (додаток 2) коштів на реєстраційний рахунок суду, про що працівник відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності суду повідомляє керівника апарату суду. Керівник апарату суду ставить на запиті відмітку про відмову в отриманні відповіді на запит на інформацію. 
 


Додаток 1
до Інструкції про порядок відшкодування
фактичних витрат на копіювання або друк
документів обсягом більше як 10 сторінок, 
що надаються за запитами на інформацію Розміри фактичних витрат на копіювання або друк документів


Примітка. Розмір мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки встановлюється на дату копіювання та друку документів. 


Додаток 2


до Інструкції про порядок відшкодування
фактичних витрат на копіювання або друк
документів обсягом більше як 10 сторінок, 
що надаються за запитами на інформацію 


Надавач послуг: апеляційний суд Хмельницької області 
Реєстраційний рахунок: № 352226010000022
МФО банку: 815013
Код ЄДРПОУ: 02894190
Платник: _______________________________________________________
________________________________________________________________РАХУНОК №_______
від _________________ 20 року
Всього до сплати: ___________________________________________________
__________________________________________________________________
(сума прописом)

 Керівник апарату суду Г. Крупельницький

 

В.о. начальника відділу планово-фінансової діяльності, А.Леус

бухгалтерського обліку та звітності