Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

Увага! Оголошення!

19 березня о 12.30 в конференц-залі на першому поверсі в приміщенні  Апеляційного суду Хмельницької області відбудуться збори суддів.

В порядку денному зборів питання внесення змін  в Засади використання автоматизованої системи документообігу Апеляційного суду Хмельницької області в частині порядку визначення судді або колегії суддів для розгляду конкретної справи.

 

 

Увага! Оголошення!

08 лютого 2018 року  о 16 год. 00 хв. в конференц-залі на 1-му поверсі приміщення Апеляційного суду Хмельницької області відбудуться збори суддів Апеляційного суду Хмельницької області.

В порядку денному зборів заслуховування звіту керівника апарату Апеляційного суду Хмельницької області за підсумками роботи у 2017 році.

 

Увага! Оголошення!

05 лютого 2018 року о 17 год. 00 хв. в конференц-залі на 1-му поверсі приміщення Апеляційного суду Хмельницької області відбудуться збори суддів Апеляційного суду Хмельницької області.

В порядку денному зборів обрання делегата на XV черговий з’їзд суддів України з числа суддів Апеляційного суду Хмельницької області та внесення змін до складу постійно діючих колегій судової палати з розгляду цивільних справ.

Увага!Оголошення!

26 жовтня 2017 року о 17 год. 00 хв. відбудуться збори суддів Апеляційного суду Хмельницької області.

Місце проведення зборів: конференц-зал, 1-й поверх Апеляційного суду Хмельницької області, Майдан Незалежності,1, м. Хмельницький.