flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

24-річний полончанин вчетверте постав перед судом за керування авто у нетверезому стані

13 лютого 2018, 18:03

40800 гривень штрафу має сплатити житель Полонного, якого місцевий райсуд визнав винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння особою, яка двічі протягом року піддавалася адміністративному стягненню за керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння).

Згідно з постановою, ввечері 10 січня 2018 року містянин керував автомобілем «MERCEDES-Benz» у стані алкогольного сп’яніння. Принаймні його ознаки (запах алкоголю, нестійка хода) зафіксували правоохоронці, які зупинили авто. Проходити ж огляд на визначення стану алкогольного сп’яніння на місці зупинки і в лікарні молодий чоловік відмовився.

До речі, на лаві підсудних Полонського районного суду за кермування нетверезим, правопорушник опиняється не вперше. Тільки торік суд двічі визнавав його винним за ст. 130 КУпАП, присудивши йому загалом 30600 грн. штрафу. І вже цьогоріч постановою від 12 січня за керування авто у нетверезому стані стягнув з нього ще 20400 грн.

Відповідно до судових рішень, під час вчинення адмінправопорушень чоловік керував автомобілями, що йому не належать, при цьому не маючи посвідчення водія.

Прес-служба Апеляційного суду Хмельницької області