flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Красилівський райсуд виніс вирок двом юнакам за бійку біля нічного клубу

07 березня 2018, 11:06

Бійка, з-за якої двоє молодих людей – 17 і 19 років – опинилися на лаві підсудних, сталася вночі 30 квітня минулого року в Красилові неподалік від місцевого нічного клубу. Згідно з вироком, спочатку між молодиками і потерпілим стався словесний конфлікт, який переріс у з’ясування стосунків за допомогою кулаків. У результаті побиття молодий чоловік отримав ушкодження середнього ступеня тяжкості, що надовго вклали його на лікарняне ліжко.

Красилівський районний суд визнав обох обвинувачених винними за ч. 1 ст. 122 КК України – умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження, що спричинило тривалий розлад здоров'я. Неповнолітньому Феміда присудила півтора роки позбавлення волі, утім,враховуючи вік обвинуваченого й те, що  вчинений ним злочин не є тяжким чи особливо тяжким, задовольнила його клопотання про звільнення від відбування покарання на підставі Закону України ''Про амністію в 2016 році''.

19-річного обвинуваченого суддя покарав двома роками позбавлення волі, теж звільнивши від відбування покарання з 2-річним іспитовим строком на підставі ст. 75 КК України.

Обоє засуджених повинні також відшкодувати потерпілому 5500 грн. матеріальної й 120 тис. грн.. моральної шкоди. Вирок вже набрав законної сили.

Прес-служба Апеляційного суду Хмельницької області