flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Крав дизпаливо з комбайнів, що пильнував: суд виніс вирок охоронцю сільгосппідприємства

31 травня 2018, 15:00

Білогірський районний суд визнав винним охоронця одного із сільгосппідприємств району, котрого обвинувачували у крадіжках, одна з яких вчинена повторно (ч. 1 ст. 185, ч.2 ст. 185 КК України), і призначив остаточне покарання – 1 рік і 6 місяців позбавлення волі, звільнивши від його відбування з 1-річним іспитовим строком.

Як встановив суд, у грудні 2017 року чоловікові двічі вдалося злити дизпаливо з комбайнів, які були на території тракторного парку агропідприємства, де він працював охоронцем. Одного дня націдив 20 л, другого – ще 15 л.

У судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав, висновок про його винуватість зробив і Білогірський суд, дослідивши матеріали справи.

«Враховуючи сукупність обставин, що пом’якшують покарання… відсутність матеріальних претензій до обвинуваченого, а також висновки органу пробації, які містяться в досудовій доповіді, щодо можливості виправлення Щ. без позбавлення або обмеження волі, суд приходить до висновку, що вказані обставини  істотно знижують ступінь тяжкості вчиненого злочину,  та є підставою для звільнення від відбування покарання з випробуванням із встановленням іспитового строку, у відповідності до ст. 75 КК України», - ідеться у вироку.

Прес-служба Апеляційного суду Хмельницької області