flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Комунікація і координація зусиль залучених інституцій – запорука успішного виконання судових рішень

05 жовтня 2018, 17:58

Саме про це сьогодні говорила Світлана Глущенко, заступник міністра юстиції з питань виконавчої служби на засіданні оперативного штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання органами ДВС рішень про стягнення аліментів. Участь у заході взяв і Сергій Болотін, голова Хмельницького апеляційного суду.

За даними, озвученими на засіданні, станом на сьогодні в області на виконанні перебувають 17140 виконавчих проваджень про стягнення аліментів. Протягом 2018 року 4828 таких вже завершено. Станом на 04.10.2018 року завдяки законодавчій ініціативі Мін'юсту “#ЧужихДітейНеБуває” державними виконавцями Хмельниччини стягнуто понад 129 млн. грн. аліментів.

Очільник суду обговорив із присутніми питання, які виникають у судовій практиці відносно механізмів стимулювання сплати аліментів, запроваджених в рамках згаданої ініціативи. Сергій Болотін відзначив, що між судом і виконавчою службою налагоджена ефективна комунікація та інформаційна взаємодія. Неодноразово проводились зустрічі за “круглим столом” для вирішення проблемних питань.

Прес-служба Апеляційного суду Хмельницької області