flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Хмельницький апеляційний суд підтримав друге трирічне ув’язнення крадія із Шепетівки

09 січня 2019, 16:51

Хмельницький апеляційний суд не задовольнив апеляційну скаргу шепетівчанина, засудженого за крадіжку. Шепетівський міськрайонний суд визнав чоловіка винним за частиною другої статті 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка, вчинена повторно». Йому присудили три роки позбавлення волі. У своїй скарзі апелянт просив, аби йому пом’якшили призначене покарання.

Засудили шепетівчанина за два епізоди крадіжок. У першому випадку злодій проник у незачинений автомобіль марки «ВMW 520», що знаходився у дворі будинку, і викрав із нього чотири тисячі шістсот гривень. Непійманим, майже через місяць, зловмисник  підібрав ключі до «PEUGEOT PARTNER», проник у салон і звідти викрав автомагнітолу, музичний адаптер та планшет – на загальну суму одна тисяча дев’ятсот гривень.

Під час досудового слідства та у залі суду першої інстанції у вчиненому шепетівчанин зізнався, а під час апеляційного розгляду справи чоловік вже звинувачував слідчих у, нібито, їхній обіцянці забезпечити йому «умовний» термін покарання. Тому, мовляв, і зізнався у скоєному. У скарзі просив, аби за першим епізодом справу взагалі закрили, а щодо іншого – зменшили термін перебування за гратами.

Чоловік неодноразово притягався до кримінальної відповідальності за подібні злочини. За останній відбув покарання – три роки позбавлення волі. Тепер проведе ще три роки у в’язниці – Хмельницький апеляційний суд його скаргу не задовольнив і залишив вирок Шепетівського міськрайонного суду без змін.

Прес-служба Хмельницького апеляційного суду