flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Славутський суд наклав арешт на пошкоджені авто представників громадської організації

11 лютого 2019, 16:53

Славутський міськрайонний суд задовольнив клопотання слідчого, погоджене з прокурором, про накладення арешту на два автомобілі представників громадської організації. Обидва легковики визнані речовими доказами у кримінальному проваджені за ознаками правопорушення, передбаченого частиною 4 статті 296 Кримінального кодексу України «Хуліганство».

За версією слідства, вранці 8 лютого 2019 року в Славуті невстановлені особи «із застосуванням предметів, спеціально пристосованих для нанесення тілесних ушкоджень (пристроїв для відстрілу набоїв несмертельної дії), грубо порушили громадський порядок з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалося особливою зухвалістю та винятковим цинізмом, які виражалися у хаотичній стрільбі по автомобілях представників ГО».

Правоохоронці на місці події того ж дня провели поверхневий огляд автівок, виявивши ззовні пошкодження.

«У відповідності до вимог ст..ст. 170-173 КПК України арешт на автомобілі … слід накласти з метою забезпечення збереження речових доказів та слідової інформації, що міститься на них, запобігання можливості їх пошкодження, знищення, відчуження», – ідеться в ухвалі Славутського міськрайонного суду.

Ухвала може бути оскаржена до апеляційної інстанції.

Прес-служба Хмельницького апеляційного суду