Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Громадська організація «Вектор прав людини» презентувала свою роботу «Медіавідкритість судів України: результати всеукраїнського опитування працівників і працівниць судів України, 2018 рік». Правозахисники проаналізували комунікаційну діяльність двохсот тридцяти восьми місцевих судів та тридцяти одного апеляційного. Зокрема, за такими аспектами: присутність суду в соціальних мережах, офіційний сайт суду, організовані судом заходи та активності, трансляції судових процесів, організація роботи комунікаційної команди суду та підвищення рівня компетенції.
Так, згідно із дослідженням, на основі всеукраїнського онлайн-опитування, найпопулярнішою соцмережею, де представлені суди, є Facebook – 66%. У минулому році 62 суди вказали, що вони проводили або ж брали участь у різноманітних прес-заходах. 46 судів проводили трансляцію судових процесів технічними засобами. Розгорнуту інформацію можна знайти на сайті ГО «Вектор прав людини» за посиланням: http://hrvector.org/zviti/19-07-17-admin
Подякою «За участь у щорічному всеукраїнському опитуванні працівників і працівниць судів України «Медіавідкритість судів України 2018» та демонстрацію прикладів позитивних практик у роботі з медіа та громадськістю» відзначила громадська організація роботу комунікаційної команди Хмельницького апеляційного суду. За 2018 рік це - єдина із апеляційних судових установ, котра опублікувала понад шістсот новинних повідомлень на своєму офіційному сайті. Крім того, зазначають що суд «у 2018 році не тільки активно наповнював розділ «Новини», а й, що частка новин про справи становить 17,7%», - мовиться в дослідженні.
Прес-служба Хмельницького апеляційного суду